Oferta pracy

Kierownik Magazynu Surowców

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.O firmie

  • Wykroty (pow. bolesławiecki)

    Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór nad przechowywaniem i składowaniem komponentów zgodnie z zasadami załadunku i rozładunku

  • Zarządzanie prawidłową dystrybucją produktów z magazynu surowców na produkcję

  • Analiza roszczeń reklamacyjnych i identyfikacja ich przyczyn

  • Wdrażanie, udoskonalanie i rozwijanie systemów mających na celu poprawę wydajności pracy magazynu surowców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • co najmniej 2- letnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw

  • znajomość nowoczesnych metod organizacji procesów logistycznych i magazynowych

  • znajomość systemu klasy ERP

  • bardzo dobra znajomość programów : WMS i Excel

  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie zarządzania podległym personelem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie o pracę w międzynarodowej firmie

  • Ambitne wyzwania i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię regulaminową

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.

TECHNONICOL jest jednym z największych producentów i dostawców materiałów pokryć dachowych hydro i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni że oferujemy nowoczesne materiały i technologie, które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczo-rozwojowych. Nasze materiały są wykorzystywane w niemal każdym rodzaju budownictwa m.in do budowy domów zakładów produkcyjnych mostów, infrastruktury społecznej i innych obiektów, poprawiających poziom i jakość życia wielu ludzi na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy