Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.O firmie

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.

Fabryczna 1

Świdnica

Jesteśmy krajowym liderem w sprzedaży profesjonalnych narzędzi. Na rynku działamy od 1990 roku.
W pracy koncentrujemy się na dostarczaniu klientom skutecznych i kompleksowych rozwiązań technicznych.
Założone cele realizujemy w 160-osobowym zespole specjalistów pracujących w 18 oddziałach.

Posiadamy magazyn o powierzchni składowania 8000m², na którym znajduje się ponad 40 tys. produktów, obsługiwany systemem magazynowym WMS oraz systemem automatycznych regałów magazynowych (6 szt.).

Do naszego zespołu w Świdnicy poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku:
KIEROWNIK MAGAZYNU

Miejsce zatrudnienia: Świdnica
nr ref.: KM / 09-2020

Jeśli w pełni angażujesz się w pracę, skutecznie dążysz do celu, nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny i lojalny… Twoje miejsce jest wśród nas.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • organizacja i efektywne zarządzanie procesami logistycznymi i magazynowymi
  • współtworzenie i wprowadzanie wewnętrznych procedur i standardów pracy
  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych
  • odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne
  • koordynacja działań logistycznych dotyczących klientów
  • zarządzanie pracą zespołu magazynowego - 29 pracowników
  • nadzór i kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • kontrola kosztów transportu i terminowości dostaw
  • monitorowanie przestrzegania standardów operacyjnych i raportowanie wyników
  • współpraca z firmami spedycyjnymi

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w branży narzędziowej
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach i możliwość realizacji własnych pomysłów
    zapewniających rozwój firmy

WYMAGANIA:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami magazynowymi, logistycznymi
  • praktyczna znajomość procesów związanych z gospodarką magazynową oraz obiegiem dokumentów
  • umiejętność posługiwania się nowoczesnymi informatycznymi systemami zarządzania magazynem
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • wysokie umiejętności menedżerskie
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, zarządzanie lub pokrewne)
  • silne zorientowanie na optymalizację procesów logistycznych
  • zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność efektywnego planowania i działania w oparciu o wyznaczone cele
  • prawo jazdy kat. B

Przy doborze pracowników zwracamy szczególną uwagę na kwalifikacje i predyspozycje kandydatów, które odpowiadać powinny profilowi świadczonych przez nas usług. Osoby, które dołączą do naszego zespołu, będą miały okazję sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w nowatorskich projektach. Praca u nas daje możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi! Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji: www.eltech.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy