Kierownik Magazynu

Klient Pracuj.pl

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania operacji w magazynie

  • Doświadczenie w planowaniu tras

  • Rekrutacja i szkolenie pracowników oraz bieżąca kontrola jakości pracy podległego zespołu

  • Nadzór nad zamówieniami oraz ich terminowością i jakością wykonania

  • Pozyskiwanie i współpraca z przewoźnikami zewnętrznymi

  • Nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego sprzętu magazynowego i podległej floty

  • Ustalanie grafików i harmonogramów pracy

  • Koordynacja procesów magazynowych – rozładunki i załadunki

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą podległych pracowników

  • Praktyczna znajomość z zakresu magazynu, planowania w logistyce i/ lub firmie dystrybucyjnej

  • Nastawienie na współpracę i umiejętność działania pod presją czasu

  • Bardzo dobra obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za realizację zadań

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Szkolenie wstępne

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Bony i premie świąteczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą