Oferta pracy

Kierownik Magazynu

TRES Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Hurtownia sprzętów AGD, poszukuje pracownika na stanowisko:

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH ZADAŃ:

  • zapewnienie sprawnego działania magazynu,
  • organizacja i koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w gospodarce magazynowej,
  • organizacja płynnego przepływu towarów oraz dokumentacji magazynowej,
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • koordynowanie funkcjonowania magazynu z pracą działu obsługi klienta
  • okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • egzekwowanie zasad BHP, dyscypliny i porządku w podległym obszarze.

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziana logistyka),
  • jesteś osobą z doświadczeniem na stanowisku kierownika magazynu,
  • bardzo dobrze znasz procesy magazynowe,
  • umiesz wyszukiwać i wdrażać nowe rozwiązania,
  • posiadasz umiejętność budowania zespołu i efektywnego motywowania pracowników,
  • radzisz sobie ze stresem i pracą pod presją czasu,
  • biegle obsługujesz komputer (aplikacje MS Office),

W ZAMIAN ZA TWOJE ZAANGAŻOWANIE

W WYKONYWANE ZADANIA OFERUJEMY:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • premie uznaniowe
  • miła atmosferę
  • pracę w doświadczonym zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

za pomocą Aplikuj

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy