Oferta pracy

Kierownik magazynu - Team Leader

Integra Consulting Poland

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 1997 r. Znajdujemy się w czołówce polskich firm szkoleniowo-doradczych. Oferujemy pełną gamę usług wspierających firmy na każdym etapie rozwoju organizacji. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji programów szkoleniowych dotyczących rozwoju kompetencji „miękkich” i „twardych”. Wspieramy naszych klientów również w procesach doboru kadry na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, również top management (www.integra-rekrutacje.pl).

W INTEGRA Consulting Poland najważniejsi są ludzie – klienci i pracownicy – to zespół tworzą firmę. Stawiamy na wysoką jakość realizowanych usług, wiarygodność, profesjonalizm, partnerskie relacje i otwartą komunikację. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, uczymy i rozwijamy.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży handlowej poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU / TEAM LEADER
Lokalizacja: Poznań

Twoje zadania:

  • Nadzór i organizacja pracy na magazynie
  • Zarządzanie zespołem pracowników magazynu
  • Przyjęcie dostaw oraz organizacja wysyłek
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów
  • Kontrola i ewidencja stanu magazynowego
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji magazynowo-handlowej
  • Obsługa administracyjna obiektu magazynowego
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby przełożonego
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość technik magazynowania oraz obsługi dokumentacji magazynowej
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność w działaniu
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie w formie podstawy + premia
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, komputer)
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Ogłoszenie archiwalne