Kierownik Magazynu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ozparts Sp. z o.o. sp. kom

    OZPARTS jest platformą logistyczną zajmującą się dystrybucją części i akcesoriów samochodowych pochodzących głównie z Australii. Firma z sukcesem działa w większości krajów europejskich w branży samochodów sportowych i terenowych. W związku rosnącym uznaniem Klientów oraz z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków

    • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu,
    • zarządzanie procesami magazynowymi,
    • czynny udział w procesie przyjmowania i wydawania towaru,
    • koordynacja pracy podległego zespołu magazynowego,
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz inwentaryzacji,
    • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych,
    • egzekwowanie przestrzegania zasad BHP na terenie magazynu,
    • współpraca z działami firmy (handlowym, zakupów),
    • wdrażanie nowych oraz usprawnianie obowiązujacyh procedur w magazynie.

    Wymagania

    • wykształcenie min. średnie (mile widziana logistyka),
    • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika/brygadzisty magazynu,
    • dobra znajomość procesów i systemów magazynowych,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego,
    • uprawnienia i doświadczenie w wprowadzeniu wózków jezdniowych,
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji BHP magazynu.

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w systemie 1 – zmianowym,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
    • udział we wdrażaniu nowych projektów logistycznych,
    • miłą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ozparts sp. z o.o. sp. kom. z siedzibą w Toruniu przy ul. Słowackiego 32/5 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.