Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

Dobis Sp. z o.o.

5 5335 698 brutto / mies.
  • Trzciana (pow. rzeszowski)

    Trzciana (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem

  • Kontrola bezpieczeństwa

  • Planowanie przyjęć i wydań ładunków

  • Kontrola zapasów

  • Optymalizacja przestrzeni

  • Planowanie strategii logistycznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej min. 1 rok

  • znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o na czas nieokreślony

  • premia

  • dodatki

O nas

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na polskim i europejskim rynku. Produkujemy torby i torebki papierowe, papiery do wypieków i do pakowania żywności oraz formy i tacki aluminiowe.