Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik magazynu

CREATIVE FACTORY sp. z o.o.O firmie

  • Tułowice (pow. opolski), opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

CREATIVE FACTORY SP. Z O.O to marka tradycyjnych wyrobów porcelanowych i ceramicznych, obecna jest na polskim i zagranicznym rynku od 1991 roku. Oferuje szeroki asortyment dekorowanej porcelany stołowej wysokiej jakości, głównie zdobione serwisy obiadowe i kawowe. Produkty sygnowane Creative Factory powstają w historycznym miejscu łącząc doświadczenie i tradycję z nowoczesnym polskim designem.

Obecnie poszukujemy Kierownika magazynu.

Zapraszamy – dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • nadzorowanie sprawnego działania magazynu,
  • organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego,
  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej,
  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej,
  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu,
  • odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi programów zarządzania magazynem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • komunikatywność, zaangażowanie, sumienność oraz otwartość na zmiany,
  • atutem będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Ogłoszenie archiwalne