Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu w aptece internetowej

ZAWISZA CZARNY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Zawiszy Czarnego 26

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników,

  • organizacja i nadzór nad procedurami w pracy magazynu,

  • monitorowanie i optymalizacja rotacji produktów na magazynie,

  • organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu przyjęcia, przechowywania i wydawania towarów,

  • dokumentowanie, zgłaszanie i podejmowanie działań naprawczych i korygujących w przypadku wystąpienia odchyleń lub niezgodności,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu magazynowego WMS,

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • komunikatywność,

  • gotowość do związania się z firmą na stałe,

  • dobra organizacja pracy,

  • Prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,

  • karty sportowe