Oferta pracy

Kierownik Magazynu w Dziale Fulfillment

InPostO firmie

  • Wola Bykowska (pow. piotrkowski; gm. Grabica), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Twoje zadania:

  • Zapewnienie odpowiedniej ilości zasobów personalnych oraz ich optymalnego wykorzystania
  • Dobór, rekrutacja, szkolenia oraz proces wdrożenia nowo zatrudnionych Pracowników
  • Zarządzanie i nadzór nad procesami fulfillmentowymi
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Dbałość o efektywność, terminowość oraz jakość realizowanych zleceń
  • Uruchamianie nowych projektów
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesów
  • Modelowanie i optymalizacja kosztów w podległym obszarze
  • Motywowanie pracowników do realizacji postawionych zadań i osiągania celów
  • Raportowanie wyników pracy Przełożonym
  • Współpraca z innymi działami organizacyjnymi Firmy

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości procesów logistycznych, w tym logistyki magazynowej
  • Znajomości narzędzi i KPI stosowanych w logistyce magazynowej
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Dobrych umiejętności analitycznych
  • Umiejętności planowania i raportowania danych
  • Nastawienia na realizację celów
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrej umiejętności pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
  • Dobrych kompetencji interpersonalnych
  • Zaangażowania i proaktywnej postawy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w przyjaznej organizacji i z profesjonalnym zespołem
  • Możliwość rozwoju
  • Podwyższenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

DOŁĄCZ DO
#TEAMINPOST

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy