Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu w firmie motoryzacyjnej

FRANCE AUTO SP. Z O.O.O firmie

5 5006 500 brutto / mies.
  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego

  • kontrola przyjęć i wydań magazynowych

  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu sprzedaży

  • nadzorowanie sprawnego działania magazynu

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku min. team leadera lub zastępcy kierownika

  • bardzo dobrej znajomości i obsługi systemów magazynowych (ERP i WMS)

  • umiejętności budowania zespołu i zarządzania personelem

  • rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • znajomość branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • realny wpływ na rozwój firmy oraz wolną rękę w kreowaniu rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze gospodarki magazynowej

FRANCE AUTO SP. Z O.O.

Firma France Auto zajmuje się sprzedażą części nowych i używanych do samochodów francuskich.

Przewiń do profilu firmy