Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu w firmie produkcyjnej

AYALA S.A.O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;

  • odpowiedzialne realizowanie projektów, mających wpływ na rozwój biznesu;

  • czynny udział we wdrożeniu systemu WMS;

  • planowanie i organizowanie pracy dla wszystkich pracowników magazynu;

  • kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru zgodnie z dokumentacją;

  • kontrola zapasów i wyrobów gotowych;

  • nadzór nad kompletowaniem towarów zgodnie ze zleceniami;

  • współpraca z innymi działami firmy;

  • prowadzenie ewidencji reklamacji;

  • nadzór nad eksploatacją wózków widłowych i ręcznych wózków paletowych;

  • przygotowania magazynu do cyklicznych inwentaryzacji;

  • dbanie o ład i porządek w magazynie i jego obrębie;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji projektów i wdrożeń;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • doświadczenie w realizacji powierzonych projektów;

  • znajomość systemów WMS;

  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych;

  • motywacja do pracy;

  • dobrej organizacja pracy własnej i osób podległych;

  • sumienność i dokładność w wykonywanych obowiązkach;

  • uprawnienia na wózki widłowe;

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;

  • aktywnego podejścia i odpowiedzialności za realizację powierzonych projektów.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko;

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • pracę pełną wyzwań;

  • udział w nowych projektach;

  • możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

AYALA S.A.

AYALA S.A. produkuje markowe meble fryzjerskie od ponad dwudziestu lat. Naszymi odbiorcami są klienci z całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Kierujemy się zadowoleniem każdego klienta dbając o jakość i styl wykonania naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy