Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu (Warehouse Manager)

Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o.

  • Różyniec (pow. bolesławiecki)

    Różyniec (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem i procesami logistycznymi w magazynie spółki w Różyńcu

  • Zapewnienie właściwej i odpowiedniej jakości obsługi magazynu

  • Zarządzanie zespołem pracowników, delegowanie zadań oraz rozliczanie pracowników w ramach systemu kontroli efektywności pracy

  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów gospodarki magazynowej (ciągłe doskonalenie)

  • Dbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy podległych pracowników oraz przestrzeganie zasad z tym związanych

  • Systematyczna kontrola zapasów (stanów) magazynowych, organizacja i udział w cyklicznych inwentaryzacjach

  • Planowanie czynności magazynowych, w tym załadunków i rozładunków transportu z materiałami i wyrobami gotowymi

  • Aktywna współpraca oraz komunikacja z innymi działami spółki w zakresie dostaw i wysyłek

  • Aktywna współpraca i raportowanie do „spółki matki”

  • Mierzenie i monitorowanie kluczowych i bieżących wskaźników (KPIs)

  • Rekrutacja oraz identyfikowanie potrzeb związanych ze szkoleniami i rozwojem podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, (preferowane kierunki logistyczne lub zarządzanie procesami magazynowymi)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Znajomość zagadnień i procesów magazynowo-logistycznych oraz procesowe podejście do realizacji zadań,

  • Miele widziane doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań i ciągłego doskonalenia w procesach magazynowo-logistycznych

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Zaangażowanie, samodzielność, zorientowanie na cel,

  • Umiejętność pracy w zespole, wysokie cechy interpersonalne,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Partycypację w kosztach dojazdu

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracownika oraz członków rodziny

  • Kartę sportowo-rekreacyjną

  • Inne benefity

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. dynamicznie rozwija swoją działalność, w związku z tym do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK Magazynu

Przewiń do profilu firmy