Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu / Warehouse Manager

FOGO sp. z o.o.O firmie

FOGO sp. z o.o.

Święciechowska 36

Wilkowice (pow. leszczyński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnością pracy magazynu (praca na magazynie 60%, praca biurowa 40%)
  • Bieżąca współpraca z zarządem spółki w zakresie rozwijania procesów magazynowych przy wykorzystaniu systemów klasy ERP/WMS (prace projektowe)
  • Zarządzanie zmianą i pełnienie funkcji lidera wdrożenia/użytkownika kluczowego przy wdrażaniu procesów WMS
  • Tworzenie specyfikacji nowych procesów, wdrażanie ich oraz zarządzanie zmianą
  • Zarządzanie podległym zespołem (kilka do kilkanaście osób)

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku kierowniczym w magazynie
  • Potrafisz motywować i inspirować innych do działania
  • Umiesz pracować w środowiskach ERP i WMS
  • Znasz pakiet MS OFFICE
  • Masz doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu procesów magazynowych
  • Profesjonalnie zarządzasz zespołem pracowników
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizatorskie zarówno w zakresie pracy własnej jak i podległych osób
  • Jesteś nastawiony na realizację zadań - bieżących i rozwojowych
  • Nie boisz się wyzwań właściwych dla szybko rozwijającej się firmy
  • Praca z ludźmi daje Ci satysfakcję

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Karty SIM do użytku prywatnego
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym Zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie, która w obecnej sytuacji wszechobecnego kryzysu energetycznego ma znaczne perspektywy rozwojowe
  • Możliwość uczestniczenia w nowych projektach
  • Dużą możliwość oddziaływania na kształt przyszłych procesów biznesowych dotyczących logistyki magazynowej

O nas

FOGO sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się liderem rynku agregatów prądotwórczych w Polsce. Spółka produkuje agregaty przenośne o mocy do 20 kVA, stacjonarne o mocy do 3 MW oraz agregaty agregaty kogeneracyjne i poligeneracyjne.

Spółka dynamicznie się rozwija i obecnie kończy inwestycję w nową halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 16.000m2. Duży popyt na wysokiej jakości produkty zapewnia stabilny rozwój przedsiębiorstwa również w sytuacjach wielu niepewności rynkowych – co wpływa wydatnie na perspektywę stabilnego zatrudnienia.

Wszechobecny kryzys w energetyce i niepewność jutra jest dla FOGO silną przesłanką do dalszych wzrostów.

Kierownik Magazynu / Warehouse Manager, Święciechowska 36, Wilkowice (pow. leszczyński)