Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją bieżących operacji magazynowych

  • Zarządzanie podległym personelem (40 osób)

  • Optymalizacja procesów w zakresie gospodarki magazynowej

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki

  • Nadzór nad utrzymaniem sprawności infrastruktury magazynowej i środków transportu wewnętrznego

  • Uczestnictwo we wdrażaniu projektów związanych z działalności Spółki

  • Współpraca z dostawcami w zakresie usług transportowych (spedycje, kurierzy)

  • Usprawnianie obowiązujących w magazynie standardów BHP

  • Dbałość o terminowość i jakość obsługiwanego procesu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania

  • Znajomość systemu klasy WMS

  • Umiejętność procesowego rozwiązywania zagadnień i zdolności organizacyjne

  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS OFFICE

  • Dyspozycyjność

  • Asertywność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Motywującą i przyjazną atmosferę

  • Pakiet świadczeń medycznych i możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Szanse zawodowego i podnoszenia kwalifikacji