Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu

FIRMA GRYC TOMASZ GRYCO firmie

FIRMA GRYC TOMASZ GRYC

Matuszewska 14

Targówek

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację i doskonalenie procesów magazynowych
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz dbanie o sprawne funkcjonowanie magazynu
  • Inicjowanie i udział we wdrażaniu nowych technologii
  • Udział w okresowych inwentaryzacjach
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Sporządzanie raportów oraz analiz związanych z pracą magazynu

Nasze wymagania

  • Wiedzę z zakresu gospodarki magazynowej
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu (około 10 osób)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera oraz MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę oraz bezpośrednią i nieformalną komunikację nawet na poziomie zarządu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Work-life balance: pracę w systemie jednozmianowym (poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00)
  • Elastyczne podejście do formy zatrudnienia
  • Pracę w nowoczesnym magazynie
  • Pakiet dodatkowej opieki medycznej
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Moglibyśmy napisać, że FIRMA GRYC jest wiodącym dostawcą okuć meblowych

i akcesoriów biurowych na rynku polskim, że istniejemy już od ponad 20 lat, że wciąż się rozwijamy i poszukujemy nowych wyzwań. Moglibyśmy, owszem- to wszystko prawda, ale my wolimy przekazać Ci, że jesteśmy po prostu fajną firmą, nie korpofabryką.

Nie mamy sztywnego dress codu, mówimy sobie po imieniu, lubimy razem pracować i spędzać czas ze sobą. Jesteśmy otwarci, mamy poczucie humoru, charyzmę i wspólny cel, którym jest rozwój firmy, ale też indywidualny rozwój każdego z nas.

Czy szukamy Ciebie ? Sprawdź !

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku.

Kierownik Magazynu, Matuszewska 14, Targówek, Warszawa