Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu

Wittchen S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy i kierowanie zespołem pracowników magazynu
  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację zadań operacyjnych
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie oraz usprawnianie procesów magazynowych
  • Nadzór nad stanami magazynowymi oraz procesem inwentaryzacji
  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Kontrolowanie i przestrzeganie zasad BHP i p.poż na powierzonym obszarze
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie , preferowane wyższe o kierunku logistycznym,
  • Doświadczenie w pracy w magazynie firmy dystrybucyjnej lub operatora logistycznego w szczególności w magazynie realizującym zamówienia e-commerce
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Wiedza na temat procesów magazynowych i zasad gospodarki magazynowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność jednoczesnego radzenia sobie z wieloma zadaniami, zarówno krótko-, jak i długotrwałymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania decyzji
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Obsługa komputera, pakietu Office w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dofinansowaną prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dostęp do karty Multisport

Firma WITTCHEN już od trzydziestu lat słynie z najwyższej jakości produktów skórzanych, galanterii, obuwia, odzieży, a także bagażu. Jesteśmy firmą rodzinną notowaną na GPW. Posiadamy ponad 120 salonów sprzedaży detalicznej oraz prężnie działający e-commerce. W naszej centrali możesz znaleźć pracę w jednym z 11 działów. Nasze działania sprzedażowe obejmują Polskę i Europę.

Jesteśmy firmą z tradycjami, a mimo stałego rozwoju nasza misja pozostaje niezmienna. Brzmi ona: „twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi i dla ludzi”.

Tworzymy zespół zmotywowanych, zaangażowanych w pracę osób, którym nie brak energii do realizacji krótko- i długoterminowych planów.

Kierownik Magazynu, Warszawa