Oferta pracy

Kierownik magazynu

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gospodarki magazynowej, prawidłowe gospodarowanie powierzonym mieniem

  • Zastępowanie kierownika ZDS w zakresie zgodnym z nadanymi uprawnieniami, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie ZDS, m.in. obsługa mieszkańców ZDS, wystawianie faktur za usługi świadczone przez ZDS

  • Sporządzanie przed zbiorczym zakwaterowaniem na rok akademicki protokołów wyposażenia pokoju/segmentu oraz ich bieżąca aktualizacja w trakcie roku

  • Okresowa kontrola stanu wyposażenia, sposobu jego użytkowania oraz prowadzenie codziennych kontroli stanu i czystości budynków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Mile widziane minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word,Excel)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowie o pracę

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju

  • Wsparcie w okresie wdrożenia oraz przy realizacji codziennych obowiązków

  • Pracę w zgranym i życzliwym zespole pracowników

  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy

  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW

  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW

  • Paczki na święta dla dzieci

  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów/Stokłosy/Służew

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo zakończenia rekrutacji wcześniej lub pozostawienia rekrutacji bez rozstrzygnięcia.