Logo Pracuj.pl

Kierownik magazynu

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieO firmie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gospodarki magazynowej, prawidłowe gospodarowanie powierzonym mieniem
  • Zastępowanie kierownika ZDS w zakresie zgodnym z nadanymi uprawnieniami, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie ZDS, m.in. obsługa mieszkańców ZDS, wystawianie faktur za usługi świadczone przez ZDS
  • Sporządzanie przed zbiorczym zakwaterowaniem na rok akademicki protokołów wyposażenia pokoju/segmentu oraz ich bieżąca aktualizacja w trakcie roku
  • Okresowa kontrola stanu wyposażenia, sposobu jego użytkowania oraz prowadzenie codziennych kontroli stanu i czystości budynków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word,Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowie o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • Wsparcie w okresie wdrożenia oraz przy realizacji codziennych obowiązków
  • Pracę w zgranym i życzliwym zespole pracowników
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów/Stokłosy/Służew

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo zakończenia rekrutacji wcześniej lub pozostawienia rekrutacji bez rozstrzygnięcia.

Aktualne oferty pracodawcy
ADiSS/2022/100/BKiPII

Kierownik magazynu, Nowoursynowska 166, Ursynów, Warszawa