Kierownik Magazynu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.04.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 03.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    VBH Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów z
    25-letnim doświadczeniem na rynku polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją bieżących operacji magazynowych
    • Zarządzanie podległym personelem
    • Optymalizacja procesów w zakresie gospodarki magazynowej
    • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki
    • Nadzór nad utrzymaniem sprawności infrastruktury magazynowej i środków transportu wewnętrznego
    • Uczestnictwo we wdrażaniu projektów związanych z działalności Spółki
    • Współpraca z dostawcami w zakresie usług transportowych (spedycje, kurierzy)
    • Usprawnianie obowiązujących w magazynie standardów BHP
    • Dbałość o terminowość i jakość obsługiwanego procesu

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
    • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
    • Znajomość systemu klasy WMS
    • Umiejętność procesowego rozwiązywania zagadnień i zdolności organizacyjne
    • Dobra znajomość obsługi komputera – MS OFFICE
    • Dyspozycyjność
    • Asertywność

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę
    • Pakiet świadczeń medycznych
    • Premie świąteczne
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”