Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu Wewnętrznego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KIEROWNIK MAGAZYNU WEWNĘTRZNEGO

    Firma Peek & Cloppenburg w nieoczekiwany sposób łączy ze sobą kilka elementów: zajmuje się nie tylko sprzedażą konfekcji, ale również projektuje i produkuje marki własne. Nasza firma posiada ponad 140 sklepów i dwie centrale – jedną w Düsseldorfie, a drugą w Wiedniu. Zatrudniamy ponad 17 000 pracowników, którzy dzięki swojej codziennej pracy zapewniają najwyższy poziom obsługi klientów w 15 krajach. Dzięki temu, w naszej firmie doświadczysz szczególnej różnorodności i podejmiesz nowe wyzwania.

    Twoje zadania

    • Przyjmowanie i przygotowywanie towaru dla działów sprzedaży
    • Organizacja magazynu oraz transportu towaru
    • Opracowanie zamówień i rachunków
    • Współpraca z działami sprzedaży (np. przeceny, zmiany cen, zmiany etykiet)
    • Planowanie, zarządzanie personelem
    • Sspółpraca z centralą w Niemczech i Austrii w zakresie zarządzania magazynem

    Twoje kwalifikacje

    • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki i organizacji magazynu
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
    • Pewność w posługiwaniu się komputerem (MS-Office)

    Co oferujemy

    • Osobiste i profesjonalne doskonalenie zawodowe
    • Indywidualny plan kariery
    • Różnorodne możliwości rozwoju
    • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
    • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
    • Rabatu pracowniczego w domach mody P&C

    LOKALIZACJA Wroclaw │ FORMA ZATRUDNIENIA pełny etat │ OSOBA KONTAKTOWA Monika Pupel, HR People & Talent Management │ KONTAKT [email protected]

    top
    opisopisopisopis
    top
    opisopisopis
    bottom