Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Lindab Sp. z o.o.

  • Wieruchów (pow. warszawski zachodni)

    Wieruchów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynów (Wieruchów i Pruszków)

  • Efektywne zarządzanie procesami wejścia i wyjścia, odpowiedzialność za planowanie, organizację i kontrolę wysyłek, terminowe realizowanie zamówień

  • Zapewnienie poprawności i jakości procesów magazynowych i logistycznych

  • Kontrola i inwentaryzacja zapasów magazynowych

  • Organizowanie i kontrola pracy podległego zespołu

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Magazynu

  • Znajomość nowoczesnych praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem wielkopowierzchniowym, wysokiego składowania.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie zarządzania podległym personelem

  • Biegła znajomość podstawowych systemów komputerowych

  • Doświadczenie w pracy na kodach kreskowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie),

  • miłą i otwartą atmosferę,

  • program rekomendacji pracowników,

  • nagroda za staż pracy,

  • owoce,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • program emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna i troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Korzyści jakie docenisz pracując u nas to:

- stałe godziny pracy, które pozwolą dowolnie organizować Twój wolny czas

- zróżnicowany wiekowo zespół, który zapewni profesjonalne wsparcie oraz świeże spojrzenie

- rozwój kompetencji zapewniony przez coroczny budżet szkoleniowy

- stabilne zatrudnienie w firmie prowadzącej zrównoważony biznes

- przyjazną atmosferę

- wsparcie przełożonych

- jasno sprecyzowane zadania.

Przewiń do profilu firmy