Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.O firmie

Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.

Pełczyńska 113

Wrocław

Firma Nord Electronics Solutions poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • nadzorowanie sprawnego działania magazynu;
  • organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego;
  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;
  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;
  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji;
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów;
  • rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu;
  • odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność planowania i podejmowania decyzji
  • znajomość dokumentacji i procesów magazynowych
  • umiejętność komunikacji, budowania zaangażowania i kierowania zespołem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość komponentów elektronicznych będzie atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • umowa o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy