Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Fiege Sp. z o.o. O firmie

  • okolice Wrocławia

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?
Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszej jednostce.

MIEJSCE PRACY: Stanowice k. Wrocławia

ZADANIA:

  • zajmiesz się zarządzaniem pracą podległego magazynu,
  • będziesz koordynować i monitorować pracę kierowników zmian (bezpośrednio) oraz pracowników administracji logistyki i magazynierów (pośrednio),
  • zapewnisz realizację działań operacji magazynowych w ramach przyjętego budżetu,
  • będziesz odpowiadać za stałe monitorowanie i raportowanie wskaźników KPI,
  • aktywnie wesprzesz działania w obszarze Lean Management,
  • dopilnujesz bieżącej kontroli efektywności pracy podległego zespołu,
  • weźmiesz udział w tworzeniu strategii działania w powierzonym obszarze,
  • zadbasz o motywowanie pracowników do osiągania celów organizacji,
  • będziesz wyciągać wnioski na podstawie wskaźników i dynamiczne reagować na zmiany.

PROFIL:

  • doświadczenie w zarządzaniu magazynem,
  • doświadczenie w przewodzeniu zespołowi i stosowaniu najlepszych praktyk liderskich,
  • umiejętność motywowania do działania i wyznaczania celów podległym kierownikom zmian,
  • komunikatywność oraz transparentność działań,
  • pożądane doświadczenie w pracy z programami magazynowymi typu WMS, z systemem SAP oraz w oparciu o wskaźniki wydajnościowe/produktywnościowe,
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (regularny kontakt z klientem),
  • umiejętności analityczne i sprawność w posługiwaniu się MS Excel,
  • znajomość narzędzi Lean Management.

FIEGE OFERUJE MI:

  • samodzielne stanowisko i ciekawe wyzwania w najmłodszym, intensywnie rozwijającym się oddziale naszej organizacji,
  • doskonalenie kwalifikacji w ramach cyklu Akademii Rozwoju FIEGE,
  • angażujące środowisko pracy w rodzinnej firmie o międzynarodowych standardach,
  • przejrzysty system premiowy,
  • bezpłatną opiekę medyczną, bony pracownicze, paczki dla dzieci, dofinansowanie do karty Multisport, naukę języka angielskiego.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa;

Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa, Fiege e-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa, Fiege e-Com North Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa;
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółki Grupy Fiege  Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] .

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 36 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Informujemy, że możemy przekazywać Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), m.in. do USA  W związku z przekazywaniem Twoich danych osobowych poza EOG zadbaliśmy o to, aby nasi dostawcy dawali gwarancje wysokiego stopnia ochrony danych osobowych. Gwarancje te wynikają w szczególności ze zobowiązania do stosowania standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisję UE lub uczestnictwa w programie „Tarcza Prywatności” (Privacy Shield), ustanowionym na mocy decyzji wykonawczej Komisji (UE) 2016/1250 z dnia 12 lipca 2016 r. w sprawie adekwatności ochrony zapewnianej przez Tarczę Prywatności UE-USA.

Masz prawo żądać od nas przekazania kopii odpowiednich zabezpieczeń (środków ochrony), jakie stosujemy w związku z przekazywaniem Twoich danych poza EOG, kierując swoje zapytanie: [email protected].

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy