Oferta pracy

Kierownik Magazynu

DTS Transport Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
DTS Transport jesteśmy liderem w branży TSL. Od prawie 20 lat świadczymy kompleksowe usługi transportowe oraz montażowe. To, co nas wyróżnia to zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia, dzięki czemu zaufało nam szereg klientów z branży meblowej, budowlanej, RTV/AGD.

DTS Transport to ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania klientów i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dołącz do Naszego zespołu, a my przywitamy Cię - z przyjemnością!

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Planowanie i organizowanie pracy magazynu,
  • Zapewnienie płynnego oraz efektywnego przepływu towarów,
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • Realizowanie uzgodnionych wskaźników operacyjnych oraz ich bieżąca kontrola,
  • Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową,
  • Zarządzanie siecią transportową z naciskiem na efektywność działań,
  • Sporządzanie dokumentów magazynowych, raportów oraz zestawień,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem,
  • Mile widziana znajomość branży transportowej,
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej jak i zespołu,
  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji międzyludzkich,
  • Umiejętność motywowania i budowania zaangażowania w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dołącz do nas !

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne