Oferta pracy

Kierownik Magazynu

MolttonO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór nad wszystkimi procesami magazynowymi,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania infrastruktury magazynowej,
  • Organizacja, planowanie i zarządzanie podległym zespołem,
  • Dbałość o efektywność, terminowość oraz jakość realizowanych zleceń,
  • Odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz okresowe inwentaryzacje,
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesów,
  • Modelowanie i optymalizacja kosztów w podległym obszarze,
  • Raportowanie wyników pracy Przełożonym w oparciu o wskaźniki efektywności procesów logistycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne