Oferta pracy

Kierownik Magazynu

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Żmigrodzka 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Żmigrodzka 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej i miejsc paletowych

  • Zapewnienie odpowiedniej ilości pracowników i dobór odpowiedniego schematu pracy do zmieniających się warunków

  • Sterowanie rozładunkami, załadunkami, komisjonowaniem i pozostałymi pracami magazynowymi

  • Optymalizacja procesów i egzekwowanie stosowanych procedur w zakresie obrotu materiałowego w obszarze magazynu

  • Bieżąca kontrola zgodności stanów magazynowych i wyjaśnienia niezgodności, wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, raportowanie wyników

  • Zarządzanie podległymi pracownikami, szczególna dbałość o BHP oraz powierzone mienie i majątek spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek logistyka)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemu SAP

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych

  • Benefity wynikające ze stanowiska, dodatkowo dofinansowanie wyżywienia 190 zł netto/miesiąc, stołówka, fundusz socjalny

  • Zniżki na sprzęt AGD marek Bosch, Siemens

  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, ubezpieczenie grupowe, do wyboru karta Multisport lub system kafeteryjny