Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu Wyposażenia Łazienek

EXCELLENT

EXCELLENT

Magnacka 37

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie organizowania nowego magazynu dystrybucji wyposażenia łazienek (sprzedaż B2B) - planowane otwarcie magazynu: LISTOPAD 2021

  • zarządzanie podległym zespołem

  • zarządzanie procesami wejścia i wyjścia towarów

  • odpowiedzialność za planowanie, organizację i kontrolę wysyłek oraz terminowe realizowanie zleceń

  • zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej oraz sprzętu

  • bieżąca kontrola prawidłowości wystawiania i obiegu dokumentów magazynowych

  • kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki magazynowej

  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

  • odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu

  • udział w procesie wdrażania nowych pracowników (szkolenie stanowiskowe i opieka na etapie adaptacji nowego pracownika w firmie)

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ

  • ocena pracy podległych pracowników

  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie terminowej realizacji zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • minimum 3 - letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w magazynie wysokiego składowania

  • gruntowna wiedza z zakresu logistyki magazynowej (standardy magazynowania, obieg dokumentów, inwentaryzacje)

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • umiejętność budowania zespołu i efektywnego motywowania pracowników

  • znajomość systemów klasy ERP, WMS i pakietu Ms Office

  • doświadczenie w pracy na kodach kreskowych

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych- mile widziane

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:

  • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników a w grupie pracowników magazynów wszyscy kierownicy i brygadziści

  • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat

  • przestrzega się zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym

  • jesteśmy zainteresowani długotrwałą, efektywną współpracą

  • UMOWĘ O PRACĘ OD PAŹDZIERNIKA 2021, etat pełny, 1 zmiana, wolne weekendy

  • wynagrodzenie zgodne z wymaganiami rynku pracy – do negocjacji

  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym magazynie wysokiego składu

  • karty multisport, spotkania integracyjne (poza okresem pandemii)

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • karty Multisport

EXCELLENT

Firma z kapitałem polskim, z siedzibą w Podłężu 662 koło Krakowa, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników.

Oferujemy kilka miejsc pracy w nowo-powstającym magazynie na terenie Centrum Logistycznego 7R w Gdańsku-Kowale

Miejsce pracy: KOWALE (pow. gdański)