Oferta pracy

Kierownik magazynu wyrobów gotowych i ekspedycji

Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.

  • Metalowców 6, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Metalowców 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu logistyki,

  • bardzo dobra znajomość procesów logistyczno-magazynowych,

  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,

  • nastawienie na działanie oraz realizację złożonych celów,

  • zdolność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • systematyczność dobra organizacja pracy, duża samodzielność w działaniu,

  • praktyczna znajomość MS Office (głównie excel),

  • czynne prawo jazdy: kat. B,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nasze wymagania

  • organizowanie pracy i kierowanie podległym zespołem,

  • odpowiedzialność za prawidłową realizację zadań operacyjnych,

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie oraz usprawnianie procesów magazynowych,

  • nadzór nad stanami magazynowymi oraz procesem inwentaryzacji,

  • nadzór nad utrzymaniem w sprawności floty samochodowej (przeglądy, ubezpieczenia, opłaty),

  • organizacja transportu, współpraca z firmami kurierskimi,

  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań i zleceń klienta wewnętrznego,

  • raportowanie wyników pracy w oparciu o wskaźniki efektywności procesów logistycznych,

  • efektywna współpraca z innymi zespołami w firmie.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat w oparciu o umowy o pracę,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • benefity, Multisport, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, opiekę medyczną, PPE, itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku