Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

nmc Polska sp. z o.oO firmie

nmc Polska sp. z o.o

Pyskowicka 15

Zabrze

nmc Polska sp. z o.o.

nmc Polska jest częścią Grupy nmc wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych. Oddział w Zabrzu produkuje izolacje ze spienionego polietylenu oraz kauczuku.

Chcesz zobaczyć produkcję - zapraszamy na FILM o nas !

Zakres obowiązków:

  • Planowanie pracy magazynu m.in. przez nadzór nad prawidłowym przebiegiem transportu, odbioru i przekazania towarów; koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej; weryfikację zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwa przechowywania towarów
  • Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu sprzedaży, zakupów, logistyki i dystrybucji
  • Nadzór nad przestrzeganiem w pracy standardów bezpieczeństwa
  • Definiowanie, zarządzanie i optymalizowanie procesów w zgodzie z ideą ciągłego doskonalenie
  • Dbałość o utrzymanie porządku na magazynie zgodnie z systemem 5S
  • Przygotowywanie magazynu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Realizowanie wskaźników KPI w podległych obszarach
  • Czynny udział w projektach optymalizacyjnych wykorzystujących narzędzia i metodologię Lean
  • Obsługa systemu SAP oraz WMS

Nasze wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe (kierunek: logistyka itp.) – warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną – warunek konieczny
  • Min. 2-3 lata doświadczenie na kierowniczym stanowisku w logistyce magazynowej w branży produkcyjnej
  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pracą zespołów pracowniczych na magazynie
  • Wiedza z zakresu metodologii i narzędzi Lean
  • Dobra znajomość MS Office oraz programów magazynowych
  • Znajomość systemów klasy ERP – warunek konieczny

Co oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem decyzyjności i możliwością implementowania sprawdzonych rozwiązań w obszarze kierowania zespołami oraz strategii rozwoju działu
  • Unikalna możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów dotyczących optymalizacji procesów magazynowych przy użyciu narzędzi i metodologii Lean
  • Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół
Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV

Ogłoszenie archiwalne