Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Dębicy

79

Zawada (pow. dębicki)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, nadzór i organizacja pracy oraz realizacja celów w obszarze magazynów wewnętrznych i zewnętrznych z uwzględnieniem rozwoju kultury jakości i lean manufacturing

  • Zarządzanie personelem na podległym obszarze poprzez wdrażanie ustalonej polityki zarządzania zasobami, optymalny poziom zatrudnienia, szkolenie pracowników, oceny okresowe, motywację pracowników etc.

  • Realizacja założeń polityki bezpieczeństwa pracy i mienia oraz ochrony środowiska w podległej jednostce biznesowej w szczególności poprzez eliminację ryzyk i poprawę ergonomii pracy

  • Zapewnienie codziennej pracy magazynu pracy zgodnie ze standardami logistycznymi oraz uwzględnieniem ciągłego doskonalenia, standardów oraz wyznaczonych KPI

  • Zarzadzanie koordynacją płynnego przepływu materiałów do produkcji, wyrobów gotowych z produkcji i wysyłkami do klienta

  • Współpraca z innymi jednostkami operacyjnymi m.in. produkcja, planowania, wsparcie klienta.

  • Nadzór nad procesem odbiór i sprawdzenie materiałów od dostawców

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Umiejętności kierownicze: budowanie zespołu, delegowanie zadań, motywowanie, definiowanie celów, definiowanie priorytetów, planowanie produkcji oraz planowanie personalne, wprowadzanie zmian, zarządzanie zmianą

  • Znajomość standardów logistycznych

  • Znajomość prawa pracy i BHP w zakresie sprawnego zarządzania personelem

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista, zdolność budowania dobrych relacji w zespole

  • Otwartość na zmiany, elastyczność w działaniu

  • Predyspozycje do pracy w szybko zmieniającym się środowisku

  • Wysoka samodzielność i proaktywność w organizacji pracy z wysokim nastawieniem na klienta

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Dynamiczną i ciekawą pracę w firmie o uznanej marce na rynku automotive

  • Stabilność zatrudnienia i ciągły rozwój zawodowy

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rezultaty

  • Dobrą atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół

  • Pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kafeteria MyBenefit)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • inicjatywy dobroczynne

Deklaracja równego traktowania

Wszystkie dokumenty aplikacyjne, które otrzymujemy są przez nas weryfikowane. Podejmujemy decyzje rekrutacyjne wyłącznie na podstawie kompetencji i kwalifikacji do realizacji zadań zawodowych, z zachowaniem zasad niedyskryminacji w ramach selekcji kandydatów.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Hutchinson Poland to międzynarodowa firma należąca do grupy Total. Zatrudniamy ponad 40 000 współpracowników

w 25 krajach. Nasz główny cel: zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowników.

Zakład w Dębicy zajmuje się produkcją elementów uszczelnień karoseryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Przewiń do profilu firmy