Oferta pracy

Kierownik Magazynu

OLMAR Sp. z o.o.O firmie

OLMAR Sp. z o.o.

Obrońców Poczty Gdańskiej 109

Zawiercie

Firma działająca na rynku wyrobów higienicznych od 1998 roku. Prowadzimy działalność handlowo-produkcyjną na terenie miasta Zawiercie (ul. Obrońców Poczty Gdańskiej) więcej informacji na www.nanopaper.pl

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • Zapewnienie właściwej organizacji pracy na magazynie
  • Kontrola prawidłowego procesu przyjęcie / wydania magazynu surowców, produktów, towarów oraz opakowań
  • Kontrola wykonania ustalonych procedur postępowania
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów w magazynie
  • Systematyczna kontrola stanów magazynowych w oparciu o system SUBIEKT
  • Nadzór nad procesem utylizacji odpadów produkcyjnych
  • Szkolenia podległych pracowników
  • Zarządzanie podległym działem i zapewnienie prawidłowego jego funkcjonowania (sporządzanie planów  urlopowych, grafików
  • Wdrożenie, utrzymanie i rozwój SZJ w podległej komórce
  • Przestrzeganie dyscypliny pracy, przepisów BHP i PPOŻ

Poszukujemy kierownika który będzie sam umiał w "krytycznym" momencie pracy załadować lub rozładować samochód i aktywnie uczestniczyć w życiu magazynu. Kierownikom betonowym którzy mówią tylko że nic się nie da, serdecznie dziękujemy. Kierownik będzie odpowiedzialny za 7-8 osobowy zespół magazynierów. Magazyn pracuje w dni robocze na 3 zmiany. Miesięczna ilość wysyłanych samochodów 33 paletowych od 65 do 90. Wielkość powierzchni magazynowych 5000 m2.

Wymagania:

  • Doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku
  • Egzamin UDT
  • Umiejętność planowania i koordynowania prac magazynowych
  • Znajomość dokumentacji i procesów magazynowych
  • Umiejętność komunikacji i budowania zaangażowania
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

W zamian za zaangażowanie firma oferuje ciekawą, odpowiedzialną pracę, możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

  • telefon służbowy
  • laptop

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy