Kierownik Magazynu

Kooperol Sp. z o.o.

  • Zduny 40a, Zduny (pow. starogardzki)
    Zduny (pow. starogardzki), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

40a

Zduny (pow. starogardzki)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników magazynu

  • dbałość o terminowość i jakość obsługiwanych procesów

  • identyfikowanie potrzeb, opracowanie propozycji usprawnień i procesów optymalizacyjnych w obszarze gospodarki magazynowej oraz aktywny udział w ich wdrażaniu

  • kontrola gospodarki odpadami i opakowaniami

  • dbałość o prawidłowe przechowywanie towarów

  • kontrola stanów magazynowych

  • kontrola i zarządzanie procesem przyjęcia dostaw

  • rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami lub uszkodzeniami towarów

  • dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami

  • przestrzeganie przepisów obligatoryjnych, procedur wewnętrznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy i standardów jakości

  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

  • raportowanie realizacji zadań i poziomu KPI

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynowym

  • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku logistyka, ekonomia lub pokrewne

  • predyspozycje do zarządzania ludźmi oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem składającym się co najmniej z 10 osób

  • umiejętność budowania relacji z pozostałymi działami i dostawcami, celem osiągnięcia założonych celów

  • dobra umiejętność planowania i komunikacji

  • znajomość MS Excel

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • świadczenia dla pracowników ( świadczenia medyczne i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, karty podarunkowe, prezenty dla dzieci z okazji Dnia dziecka, Mikołajek)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.

Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty

marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

Przewiń do profilu firmy