Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

Lubuskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych oraz przestrzeganie przez pracowników przepisów ,,BHP’’;

  • Kontrola przyjęć i wydań magazynowych;

  • Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu;

  • Nadzorowanie załadunków i rozładunków towarów;

  • Dbanie o porządek na terenie magazynu i optymalne wykorzystanie miejsc składowania towaru;

  • Koordynowanie współpracy z pozostałymi działami firmy;

  • Usprawnienie procesów magazynowych oraz optymalizacja pracy podległo zespołu;

  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy oraz jego serwis;

  • Tworzenie raportów na potrzeby Zarządu przedsiębiorstwa;

  • Sporządzanie grafiku pracy dla podległego zespołu oraz dbanie o prawidłowy poziom zatrudnienia;

  • Kontakt z klientami zewnętrznymi korzystającymi z usług centrum dystrybucyjnego;

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność – warunek konieczny;

  • Sumienność;

  • Konsekwencja w działaniu;

  • Bardzo dobra znajomość programu EXCEL;

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;

  • Znajomość procesów gospodarki magazynowej;

  • Doświadczenie w pracy z programem typu: ,,WMS’’ lub ,,ERP’’

  • Znajomość pojęć związanych z ,,Lean Managment’’;

  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem;

  • Umiejętność przekazywania wiedzy, rozwijania zespołu;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Przejrzysty system premiowania;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Realny wpływ na pracę podległego działu;

  • Możliwość awansu w strukturach przedsiębiorstwa;

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych;