Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu

Lubuskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych oraz przestrzeganie przez pracowników przepisów ,,BHP’’;
  • Kontrola przyjęć i wydań magazynowych;
  • Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu;
  • Nadzorowanie załadunków i rozładunków towarów;
  • Dbanie o porządek na terenie magazynu i optymalne wykorzystanie miejsc składowania towaru;
  • Koordynowanie współpracy z pozostałymi działami firmy;
  • Usprawnienie procesów magazynowych oraz optymalizacja pracy podległo zespołu;
  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy oraz jego serwis;
  • Tworzenie raportów na potrzeby Zarządu przedsiębiorstwa;
  • Sporządzanie grafiku pracy dla podległego zespołu oraz dbanie o prawidłowy poziom zatrudnienia;
  • Kontakt z klientami zewnętrznymi korzystającymi z usług centrum dystrybucyjnego;

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność – warunek konieczny;
  • Sumienność;
  • Konsekwencja w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość programu EXCEL;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • Znajomość procesów gospodarki magazynowej;
  • Doświadczenie w pracy z programem typu: ,,WMS’’ lub ,,ERP’’
  • Znajomość pojęć związanych z ,,Lean Managment’’;
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem;
  • Umiejętność przekazywania wiedzy, rozwijania zespołu;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przejrzysty system premiowania;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Realny wpływ na pracę podległego działu;
  • Możliwość awansu w strukturach przedsiębiorstwa;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych;

Kierownik Magazynu, Zielona Góra