Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Magazynu

HRK S.A.

  • Zielona Góra, lubuskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta - firmy działającej w branży FMCG - poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • zarządzanie powierzchnią magazynową;
  • organizacja i koordynowanie procesów magazynowych;
  • zarządzanie średniej wielkości zespołem;
  • przygotowywanie raportów i analiz dot. realizacji celów;
  • dbanie o optymalizację kosztów, jakość i terminowość działania magazynu;
  • współpraca z innymi działami organizacji.

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte na stanowisku Kierownika Magazynu, najlepiej w branży FMCG;
  • umiejętność zarządzania zespołem (do 20 osób);
  • praktyczna znajomość procesów logistycznych;
  • znajomość programów ERP oraz WMS;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Ogłoszenie archiwalne