Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

GrauschO firmie

Grausch

Obornicka 1

Złotkowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesu bieżącego przyjmowania towarów i dostaw

  • zarządzanie dostawami towarów do klientów działu handlowego, serwisu oraz sklepu internetowego przy wsparciu firm kurierskich (DHL, TNT, inne firmy)

  • zarządzanie pracą podległego zespołu magazynierów (2-3 osoby)

  • bieżące monitorowanie poziomu zapasów magazynowych

  • utrzymywanie wskaźników rotacji oraz efektywności na oczekiwanym poziomie

  • współpraca z działem handlowym oraz działem serwisu

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (kierunkowe wykształcenie logistyczno-magazynowe będzie dodatkowym atutem)

  • min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu logistyki gospodarki magazynowej

  • umiejętność efektywnego zarzadzania zespołem oraz procesami magazynowymi

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, organizacji pracy własnych i podległego zespołu

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • dobra znajomość programu Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia

  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku

  • godziny pracy 8.00-16.00

  • pełnopłatny 39 godzinny tydzień pracy

  • opieka medyczna Allianz

  • karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Grausch

Firma GRAUSCH i GRAUSCH Maszyny Budowlane Sp. z o.o. wyłączny dystrybutor na Polskę maszyn Doosan oraz Sandvik

Przewiń do profilu firmy