Oferta pracy

Kierownik magazynu

OfixO firmie

Ofix

Krzemowa 1

Złotniki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłej i prawidłowej pracy magazynu, nadzór nad przepływem towarów, wysyłkami towaru do klientów

  • Planowanie, realizację, rozwój i kontrolę procesów logistycznych oraz ich standaryzację

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących efektowność procesów magazynowych i logistycznych

  • Nadzór nad poprawnością i prawidłowym obiegiem dokumentacji m.in.: magazynowej, spedycyjnej, realizacji umów dostaw z klientami, dokumentacji czasu pracy pracowników i dokumentów księgowych

  • Kierowanie pracą, motywowanie i rozwój podległych pracowników

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż.

  • Współpracę z podwykonawcami, firmami transportowymi

  • Efektywną współpracę z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i praktykę w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi w praktyce - osobowość lidera

  • Praktyczną wiedzę w zakresie przepisów BHP

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Zdolność realistycznej oceny sytuacji

  • Dynamizm w działaniu

  • Znakomite umiejętności komunikacyjne

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej blisko 30-letni staż na rynku, lider w branży

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dużą autonomię działania

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji /rynkowe+/

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Pakiet benefitów dodatkowych (karta Multisport na zajęcia sportowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy