Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Makroregionu Południe

Megaron S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Kierownik Makroregionu w naszej firmie odpowiada za sprawne funkcjonowanie podległego zespołu, rozwój rynku odbiorców na terenie Południowej Polski, realizację celów sprzedaży zgodnie z długoterminową strategią firmy.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która potrafi:

1. Racjonalnie podejmować decyzje- uwzględniać i rozważać różne opcje i na tej podstawie dokonać najlepszego wyboru, biorąc jednocześnie odpowiedzialność za efekt swojego działania.

2. Rozumieć biznes- zarządzać informacjami, w tym poszukiwać danych oraz dokonać ich wnikliwej analizy, wyciągać wnioski i realizować odpowiednie działania.

3. Działać na rzecz współpracy w całej firmie - realizować cele zespołowe uwzględniając perspektywę innych działów w firmie.

4. Utrzymywać harmonijne relacje w zespole - wykorzystać empatię, aby udzielać wsparcia emocjonalnego innym a także działać na rzecz rozwoju osobistego osób ze swojego zespołu i wzbudzać zaangażowanie korzystając również z pozapłacowych form motywowania. Wymagamy doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 2 lata)

5. Osiągać założone cele- samodzielnie proponować rozwiązania w sytuacjach, gdy w trakcie pojawiają się trudności oraz utrzymać stały poziom motywacji i zaangażowania, gdy założone plany nie idą zgodnie z pierwotnymi założeniami.

6. Jest gotowa aktywnie wspierać handlowców podczas wizyt w terenie- praca wiąże się z koniecznością odbywania regularnych podróży służbowych w regionie południowej Polski.

To oferujemy

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia- w naszej firmie pracuje wiele osób z 20-letnim stażem, cenimy wiedzę osób, które znają nas „od podszewki” dlatego staramy się, aby pracowali z nami tak długo jak tylko jest to możliwe

  • Podpisujemy umowę o pracę -na czas nieokreślony.

  • Realny wpływ na rozwój firmy- cenimy innowacyjność i kreatywność, dlatego nowe pomysły są dla nas impulsem do zmian.

  • Prawo do błędu- wyznajemy zasadę, że „nie myli się tylko ten, kto nie pracuje”, dlatego ważna jest dla nas umiejętność przyznawania się do pomyłek, bo dzięki refleksji nad nimi możemy coś ulepszać.

  • Pakiet socjalny dla każdego pracownika- paczki dla dzieci, bony na święta, dofinansowanie do wczasów, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki dla zatrudnionych osób.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, samochód służbowy, telefon, laptop- stawiamy na bezpieczeństwo i użyteczność, dlatego oferowane przez nas narzędzia pracy są wysokiej jakości.