Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Makroregionu

  • świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma o ugruntowanej pozycji na rynku chemii budowlanej
    poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko

    To rola, dająca możliwość bezpośredniego zarządzania zespołem handlowców wyznaczonego regionu. Związana jest przede wszystkim z konsekwentnym wdrażaniem strategii handlowej (budowaniem relacji biznesowych, oceną i rozwojem nowych możliwości sprzedażowych dla produktu, analizą rynku, wdrażaniem nowych rozwiązań).

    Zastanawiasz się co wyróżnia tę ofertę?

    • Bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi ( nie mamy rozbudowanych, „korporacyjnych” ścieżek dotarcia do osoby, która da „zielone światło”)
    • Realny wpływ na tworzenie i realizację polityki sprzedażowej przedsiębiorstwa
    • Duża samodzielność

    Kogo szukamy?

    Osoby, która jest zdecydowana, aby z wysoką determinacją realizować cele sprzedażowe, korzystając z umiejętności zarządzania zespołem. Dlatego też zakładamy, że poszukiwany Kierownik makroregionu:

    • Ma doświadczenie w pracy w podobnym obszarze- rozumie potrzeby branży i jej specyfikę.
    • Potrafi w sposób świadomy budować, motywować, wspierać swój zespół sprzedażowy, po to by osiągał najlepsze wyniki
    • Jest ambitny i dynamiczny, potrafi pokonać przeszkody i nie poddaje się, gdy droga do założonego celu okazuje się być trudniejsza niż zakładał
    • Koncentruje się na realizacji zadań, wie jakie sprawy mają pierwszeństwo, przewiduje ryzyko i ma kilka planów „B”
    • posiada wykształcenie wyższe
    • ma gotowość do podróży służbowych na wyznaczonym terenie

    Przykładowe zadania jakich można się spodziewać?

    • Realizacja planu sprzedaży całego zespołu
    • Zarządzanie zespołem sprzedaży w celu osiągania najlepszych wyników finansowych (rekrutacja, motywowanie, wspieranie)

    Czego możesz się spodziewać rozpoczynając z nami współpracę:

    Doceniamy Twoją umiejętność wykorzystania posiadanych umiejętności, dlatego zapewniamy Ci wysokiej jakości wyposażenie na stanowisku- samochód służbowy, telefon oraz atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie, ubezpieczenie grupowe, umowę o pracę.

    Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne, prosimy nie wysyłaj nam standardowego listu motywacyjnego, bardziej zainteresuje nas stworzony specjalnie na potrzeby tej rekrutacji opis Twojej osoby- to Ty zadecyduj co chcesz w nim zawrzeć.

    Megaron S.A.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Megaron S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom