Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Marketingu i Komunikacji

  • śląskie
  • Kierownik
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ORLEN Południe S.A. to jedna z kluczowych spółek Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN.

Działalność biznesowa ORLEN Południe S.A. koncentruje się na głównych segmentach produktowych związanych z produkcją i sprzedażą biopaliw i biokomponentów, parafin oraz rozpuszczalników. Konsekwentnie rozwijane technologie, nacisk na rozwój know-how i szereg działań optymalizacyjnych stanowią podstawę do rozwoju Spółki ORLEN Południe w kierunku biorafinerii. Uzupełnieniem oferty są produkty uzyskiwane podczas przerobu ropy naftowej i regeneracji olejów. ORLEN Południe S.A. to także zlokalizowany w Trzebini nowoczesny terminal paliw, dzięki któremu Spółka jest głównym operatorem logistycznym GK ORLEN w południowej Polsce.

ORLEN Południe S.A. poszukuje
Kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Trzebinia
Ważne do:
23-10-2017

Cel stanowiska:

  • Koordynowanie działań z zakresu marketingu oraz komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w ORLEN Południe S.A. oraz Spółek jej Grupy Kapitałowej

Główne zadania:

  • Współpraca z PKN ORLEN S.A. w ramach prowadzonych działań z zakresu marketingu i komunikacji
  • Organizacja spotkań pracowniczych oraz eventów z udziałem klientów, kontrahentów
  • Reprezentowanie Spółki podczas imprez o charakterze targowo - wystawienniczym, w których ORLEN Południe S.A. bierze udział jako wystawca, sponsor lub organizator
  • Współpraca z działem Zakupów w zakresie tworzenia i weryfikacji Umów na zakup materiałów reklamowych i urządzeń reklamowych
  • Bezpośrednia współpraca z agencjami reklamowymi i innymi firmami zewnętrznymi w zakresie zadań wynikających z planu marketingowego oraz planu kreowania wizerunku firmy
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami mediów
  • Redagowanie tekstów informacyjnych dla przedstawicieli mediów w porozumieniu z Biurem Prasowym PKN ORLEN oraz Zarządem ORLEN Południe S.A.
  • Przygotowywanie planów i kontrola budżetu działu Marketing i Komunikacja
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami Spółki, w szczególności z Działem Sprzedaży i Obsługi Klienta
    w zakresie realizacji zadań wynikających z planu marketingowego i planu kształtowania wizerunku Firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Minimum 4-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialności i samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętności redagowania tekstów i informacji prasowych
  • Kreatywności w realizacji zadań
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności
  • Znajomości języka angielskiego
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Termin i miejsce składania aplikacji:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku "Aplikuj" do 23.10.2017.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w ORLEN Południe S.A. z siedzibą w Trzebini 32-540 ul. Fabryczna 22, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. ORLEN Południe S.A. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się