Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Marketingu

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATAL Spółka Akcyjna - jeden z największych ogólnopolskich deweloperów, od czerwca 2015 roku notowany na Rynku Głównym GPW - w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice, Kraków

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie ogólnopolskim Działem Marketingu
    • Stały kontroling kosztów Marketingu
    • Weryfikacja i akceptacja faktur kosztowych
    • Organizacja Targów oraz innych eventów
    • Opracowywanie oraz wdrażanie planów marketingowych
    • Przygotowanie inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych do sprzedaży
    • Kreowanie pomysłów marketingowych
    • Tworzenie i wdrażanie działań marketingowych
    • Nadzór nad przygotowaniem materiałów reklamowo-promocyjnych
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi: agencje graficzne, drukarnie, domy mediowe
    • Kontrola spójności działań i komunikacji marketingowej
    • Prowadzenie i stały nadzór nad komunikacją w mediach społecznościowych
    • Ścisła współpraca z Działem PR i Działem Sprzedaży

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub seniorskim w dziale marketingu
    • Zainteresowanie branżą nieruchomości
    • Doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, PR, domy mediowe)
    • Wykształcenie wyższe,
    • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość narzędzi digital marketingu
    • Samodzielność, uczciwość, kreatywność, elastyczność
    • Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem projektów deweloperskich
    • Skuteczność w działaniu i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • Terminowość oraz doświadczenie w pracy pod presją czasu i koordynowaniu kilku projektów równocześnie
    • Umiejętność zarządzania zespołem
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej,
    • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    • Pakiet medyczny oraz pakiet Multisport
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy

    Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie objętym niniejszą zgodą jest ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie (43-400), ul. Stawowa 27, dalej zwany: „Administratorem”.

    Jeżeli wyrazisz zgodę na wykorzystanie przez Administratora Twoich danych osobowych będą one przetwarzane (tzn. m.in. zbierane, przechowywane, zapisywane, przeglądane) przez Administratora na podstawie Twojej zgody , tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE na potrzeby rekrutacji.

    Klikając w przycisk  "Aplikuj”, „Aplikuj teraz”,  "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ATAL S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez ATAL S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli wyrażasz jednocześnie zgodę, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATAL S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora nie dłużej niż 6 miesięcy.

    Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty korporacyjnie powiązane z Administratorem, którym dane osobowe są przekazywane w celach prowadzonych przez nie rekrutacji. Lista podmiotów korporacyjnie powiązanych z Administratorem jest dostępna w siedzibie Administratora; w celu jej uzyskania można także skontaktować się z Administratorem wiadomością email na adres [email protected]

    Pamiętaj, że masz prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, żądania od Administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zasady korzystania z tych praw określają przepisy prawa. W celu skorzystania z tych praw należy skontaktować się z Administratorem wiadomością email na adres email wskazany powyżej lub w formie pisemnej na adres Administratora wskazany powyżej.

    Możesz cofnąć udzieloną już zgodę lub zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości email lub listu do Administratora na adres wskazany powyżej. Pamiętaj, że cofnięcie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

    We wszelkich sprawach dotyczących Twoich danych osobowych kontaktuj się z Administratorem listownie na adres wskazany powyżej lub adres e – mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.