Oferta pracy

Kierownik Marketingu OTC

Polfarmex S.A. O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Opracowanie krótko i długoterminowych planów rozwoju podległego obszaru zgodnie ze strategią firmy

  • Kształtowanie polityki cenowej i rabatowej dla podległego obszaru

  • Realizowanie celów sprzedażowych i rynkowych w oparciu o efektywne zarządzanie powierzonym budżetem

  • Monitorowanie i analiza rynku, działań konkurencji oraz dostosowywanie strategii marketingowej do zmian zachodzących na rynku

  • Współuczestnictwo w rozwoju firmy poprzez planowanie wdrożeń i rozwoju nowych produktów

  • Planowanie budżetowe oraz controlling

  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: farmacja, marketing , zarządzanie)

  • Min 7 letnie doświadczenie poparte sukcesami na stanowisku Product Manager, Brand Manager lub Group Product Manager w OTC

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w obszarze Trade Marketingu

  • Wysokie zdolności analityczne i orientacja na cel

  • Umiejętność myślenia strategicznego i zarządzania projektami

  • Samodzielność w działaniu i wysokie zdolności interpersonalne

  • Kreatywność i inicjatywa

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej

  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy

  • Motywujące wynagrodzenie i system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)

  • Pakiet zdrowotny LuxMed

  • Ofertę Systemu Kafeteryjnego

  • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole profesjonalistów

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca zdalna + praca z biurze)

Polfarmex S.A.

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Przewiń do profilu firmy