Oferta pracy

Kierownik Marketingu

NOVDOM Sp. z o.o.

  • Żwirki i Wigury 15, Przasnysz
    Przasnysz, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Żwirki i Wigury 15

Przasnysz

Twój zakres obowiązków

  • Optymalne planowanie i realizacja strategii, planów marketingowych związanych z budową marki we wszystkich kanałach

  • Zapewnienie promocji, aktywacji i wsparcia sprzedażowego realizowanych inwestycji, przede wszystkim zapewnienie jakościowych leadów sprzedażowych zgodnie z planem

  • Odpowiedzialność za oczekiwane postrzeganie inwestycji w grupach docelowych (wizerunek, komunikacja, perswazja, postrzegana wartość)

  • Realizowanie oczekiwanych efektów w kampaniach digital. Implementacja i ciągła analiza działań i efektywności w tym kanale

  • Dbałość o spójność wizerunkową marki w komunikacji. Rozwój marki jako marki pierwszego wyboru

  • Odpowiedzialność za obszar kontaktów z mediami: planowanie, negocjacje, zakup, kontrola mediów offline i cyfrowych, partnerstwa medialne

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencje reklamowe, agencje mediowe, eventy etc..)

  • Współpraca z innymi Działami firmy przy realizacji strategii i planów marketingowych

  • Wspieranie relacji i satysfakcji klienta (CX), również we współpracy z Działem Obsługi Posprzedażowej

  • Wspieranie realizacji celów sprzedażowych, udziałów rynkowych we współpracy z Działem Sprzedaży i innymi działami

  • Analiza skuteczności realizowanych kampanii oraz współpraca z pozostałymi Kierownikami nad realizacją planów wolumenowo - przychodowych

  • Prowadzenie badań marketingowych i konsumenckich oraz ewaluujących działania marketingowe

  • Zarządzanie i kontrola budżetu Działu Marketingu

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na wyższym stanowisku w Dziale Marketingu na pozycji Kierownika Marketingu albo podobnym w firmie deweloperskiej (preferowane) lub innej branży

  • Doświadczenie w zakresie zarzadzania projektami rozwoju marketingu i wsparcia sprzedaży

  • Udokumentowane sukcesy w budowie i aktywacji marek

  • Umiejętność analizowania danych finansowych, kalkulowania korzyści i strat, szacowania ryzyka i opłacalności

  • Dyspozycyjność i gotowość do dzielenia czasu między biura firmy w Przasnyszu i Warszawie

  • Pozytywne nastawienie, dobre umiejętności interpersonalne i silne zdolności do samozarządzania

  • Preferowany kandydat wywodzący się z Digital i/lub silną wiedzą z tego obszaru

  • Doświadczenie w firmie właścicielskiej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Premie zależne od osiąganych wyników

  • Samochód służbowy

  • Rabaty na zakup mieszkań Novdom

  • Rabaty na rowery Kross

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi