Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik marketingu

  • Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 06.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Fines S.A. jest ogólnopolskim liderem na rynku pośrednictwa finansowego w zakresie pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych w sieci agencyjnej.  Współpracujemy z siecią 2.500 biur kredytowych na terenie całego kraju. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, laureatem programu Solidna Firma 2007-2017 oraz Firma Fair Play.

Naszym potencjałem jest pełen idei i zaangażowania zespół pracowników. Tworzymy nowoczesne i rozwojowe środowisko pracy oraz przyjacielski klimat sprzyjający kreatywności, otwartości i współpracy. Jeśli chcesz pracować z nami, aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska:

  • współtworzenie planu marketingowego dla sieci Fines
  • kierowanie zespołem marketingowym
  • realizacja akcji marketingowych o zasięgu lokalnym i regionalnym
  • współtworzenie i aktualizacja materiałów reklamowych
  • współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami i podwykonawcami
  • rozwój nowych kanałów promocji i komunikacji, m.in. on-line, DS.,
  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami w całej Polsce

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej i skutecznej realizacji projektów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • kreatywność i determinacja w realizacji celów
  • doświadczenie na podobnym stanowisko potwierdzone konkretnymi sukcesami

Oferujemy:

  • ciekawą i samodzielną pracę w oparciu o Umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od efektów firmy i własnych
  • możliwość wdrażania autorskich projektów marketingowych
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • kartę Multisport, dofinansowanie obiadów, miłą atmosferę w pracy :)

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ
w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

obejrzyj Nas TUTAJ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FINES moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FINES moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.