Oferta pracy

Kierownik Marketingu

BMW Bawaria MotorsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie unikalnej strategii marki Dealera oraz pozycjonowanie na lokalnym rynku (4 lokalizacje: Warszawa, Janki, Gdańsk, Katowice)

  • Generowanie ruchu w salonie i serwisie (w formie fizycznej i elektronicznej)

  • Lokalizacja Klienta poprzez działania marketingu bezpośredniego zgodne z cyklem życia klienta i samochodu

  • Planowanie, zarządzanie i pomiar efektywności działań marketingowych (budżet, koszty, ROMI, Master Plan)

  • Zarządzanie bazą danych (CRM)

  • Zarządzanie pracą 4-osobowego Zespołu Specjalistów pracujących w 4 oddziałach BMW Bawaria Motors (po osiągnięciu pełnego wdrożenia do roli)

  • Realizacja kampanii według wytycznych BMW Group Polska

  • Komunikacja marketingowa wewnątrz organizacji (in & out marketing)

  • Badanie rynku lokalnego oraz analiza działań konkurencji

  • Coaching, motywowanie oraz wspieranie pracy Zespołu

Nasze wymagania

  • Wysokiej kultury osobistej oraz rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • Minimum 4-letniego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w Dziale Marketingu

  • Doświadczenia w zarządzaniu budżetem marketingowym i pomiarze efektywności podejmowanych działań

  • Umiejętności pracy z narzędziami CRM i lejkami sprzedażowymi

  • Doświadczenia w zarządzaniu leadami

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Doświadczenia w prowadzeniu Zespołu

  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel i rozwiniętych umiejętności analitycznych

  • Samodzielności w planowaniu oraz realizacji założonych celów

  • Odpowiedzialności za powierzone działania

  • Nastawienia na potrzeby Klienta marki Premium

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Kompleksowe i stopniowe wdrożenie do roli Kierownika Marketingu - przejęcie pełnej odpowiedzialności po osiągnięciu pełnego wdrożenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii

  • Samochód służbowy

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie grupowe dla Pracownika i rodziny oraz ubezpieczenie medyczne na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych oraz focusowych BMW Polska

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Etapy rekrutacji
1

Gra rekrutacyjna online

2

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie online z rekruterem

4

Spotkanie osobiste z pracodawcą

5

Zatrudnienie w salonie BMW

BMW Bawaria Motors

Wrzuć swoją karierę na wyższy bieg i dołącz do Zespołu BMW Bawaria Motors – firmy, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną pozycją na rynku. Jeżeli posiadasz ambicję prowadzenia Działu Marketingu jednego z Dealerów marki Premium, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Przewiń do profilu firmy