Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Marketingu

7FIT S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii marketingowej oraz odpowiedzialność za jej wdrażanie

  • Prowadzenie działań marketingowych w języku polskim oraz angielskim

  • Kreacja materiałów promocyjnych

  • Koordynacja kreacji materiałów promocyjnych oraz zatwierdzanie ich ostatecznej formy i treści

  • Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi, klientami zagranicznymi w celu dostosowania strategii marketingowej

  • Planowanie działań marketingowych adresowanych do poszczególnych odbiorców

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doskonałej znajomości języka angielskiego (marketing prowadzony w języku angielskim oraz polskim)

  • Doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • Bardzo dobrej znajomości branży

  • Znajomości trendów z obszaru marketingu

  • Bardzo dużej samodzielności w działaniu, inicjatywy, kreatywności i otwartości umysłu

  • Nastawienia na poszukiwanie nowych rozwiązań

  • Umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych, komunikacyjnych oraz organizacyjnych

  • Doświadczenia w redagowaniu treści marketingowych

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Samodoskonalenia i zarażania innych swoją energią i pomysłami

  • Kreatywności i strategicznego myślenia

  • Umiejętności zarządzania wieloma projektami jednocześnie

To oferujemy

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

7FIT S.A.

Firma 7FIT S.A. – właściciel marki 7Nutrition - jest dynamicznie rozwijającym się producentem odżywek i akcesoriów dla sportowców.

Mamy młody, dynamiczny zespół ludzi, którzy przy udziale jednych z najlepszych na świecie kulturystów tworzą niszowe produkty dla pasjonatów sportów siłowych i kulturystyki.

Przewiń do profilu firmy