Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Marketu Budowlano - Dekoracyjnego

rekrutacje.com.pl Robert Lizak

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to duża grupa kapitałowa, posiadająca sieć własnych sklepów ogrodniczych, Market Budowlany w ogólnopolskiej sieci, firmę produku-jącą nasiona. Firma współpracuje z krajowymi i zagranicznymi dostawca-mi, rozwijając ofertę w centrach ogrodniczych oraz w Markecie Budowla-nym.

Market to kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospo-darcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu.

Market budowlany istnieje w ok. Wrocławia. W związku z bieżącymi po-trzebami poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownika Marketu Budowlano - Dekoracyjnego

Twój zakres obowiązków

  • Kierownik będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację planu sprzeda-ży, poprzez zarządzanie podległym zespołem, współpracę z dostawcami, nadzór nad poziomem stanów magazynowych, dbałość o dostępność i właściwą prezentację towarów, przestrzeganie standardów sieci i wysoką jakość obsługi

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką handlu detalicznego, w rea-lizacji procedur związanych z zarządzaniem, z zamówieniami, obie-giem dokumentów, analizowaniem wyników finansowych, sprzeda-żą

  • Osobowość lidera, dobra organizacja pracy, nastawienie na cele

  • Umiejętność obsługi komputera i nowoczesnych technik biurowych, narzędzi analitycznych (pakiet Office)

Pracodawca oferuje

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, kartę sportową), możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych do-świadczeń zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów