Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Marketu

PSB-MRÓWKA-MARBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Goleniów, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Sklepy PSB MRÓWKA to placówki handlowe należące do największej sieci marketów budowlanych w Polsce. Markety zarządzane są przez Grupę MARBUD działającą z na rynku od ponad 25 lat. Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia, a także dla wszystkich, którzy pragną pokonywać kolejne szczeble kariery zawodowej.

Poszukujemy osób na stanowisko

KIEROWNIK MARKETU

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie sklepem, dbałość o zachowanie standardów grupy
  • odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych
  • zarządzanie budżetem kosztowym oraz optymalizowanie kosztów na poziomie sklepu
  • tworzenie i przeprowadzanie akcji aktywizujących sprzedaż
  • motywowanie zespołu oraz dbanie o jego rozwój
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe w pracy w handlu na stanowisku kierowniczym minimum 2 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i obiektem handlowym
  • dobre umiejętności interpersonalne
  • inicjatywa oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet szkoleń
  • ubezpieczenie grupowe
  • program rabatowy dla pracowników
  • karta sportowa
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
 Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest PSB – MRÓWKA-MARBUD SP. Z O.O. SP. K., ul. Zakładowa 2, 72-100 Goleniów. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko lub w zależności od udzielonej przez Państwa dobrowolnej zgody, także w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych uzyskacie Państwo pod adresem: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne