Logo Pracuj.pl

Kierownik Marketu

PSB-MRÓWKA-MARBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Łobez
    Łobez, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie sklepem, dbałość o zachowanie standardów grupy
  • odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych
  • zarządzanie budżetem kosztowym oraz optymalizowanie kosztów na poziomie sklepu
  • tworzenie i przeprowadzanie akcji aktywizujących sprzedaż
  • motywowanie zespołu oraz dbanie o jego rozwój
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe w pracy w handlu na stanowisku kierowniczym minimum 2 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i obiektem handlowym
  • dobre umiejętności interpersonalne
  • inicjatywa oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ubezpieczenie grupowe
  • program rabatowy dla pracowników
  • karta sportowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

PSB-MRÓWKA-MARBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sklepy PSB MRÓWKA to placówki handlowe należące do największej sieci marketów budowlanych w Polsce. Markety zarządzane są przez Grupę MARBUD działającą z na rynku od ponad 25 lat. Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia, a także dla wszystkich, którzy pragną pokonywać kolejne szczeble kariery zawodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kierownik Marketu, Łobez