Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik marketu spożywczo-przemysłowego

Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa w RypnieO firmie

  • Zalewo

    Zalewo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad pracą podległych pracowników,

  • dopilnowywanie obowiązujących cen i oznaczania ich na towarach,

  • dopilnowywanie przestrzegania dyscypliny pracy,

  • szkolenie personelu w czasie pracy, służenie mu radą i pomocą,

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji,

  • sprawdzanie ilości przyjmowanych towarów i opakowań oraz zgodności z dokumentami dostaw,

  • przestrzeganie i nadzór nad właściwym przechowywaniem towarów handlowych oraz nad właściwą jakością towarów wprowadzanych do sprzedaży

  • umiejętność sprawnej i rzetelnej bezpośredniej obsługi klienta,

  • eksponowanie towarów,

  • czuwanie nad wnikliwym, prawidłowym i szybkim załatwianiu reklamacji konsumentów dotyczących wad jakościowych i braków ilościowych;

  • rzetelne wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w handlu spożywczo-przemysłowym),

  • umiejętność zarządzania i pracy z ludźmi,

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji.

To oferujemy

  • kompleksowy pakiet szkoleń wprowadzających, przygotowujących do pracy zgodnie z wymaganiami sieci,

  • umowę o pracę,

  • stabilne, pewne, długofalowe zatrudnienie,

  • dużą samodzielność w zarządzaniu sklepem i podległym zespołem,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

  • niezbędne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • wsparcie wszystkich działów funkcjonujących w firmie w całym okresie współpracy,

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie